Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Kariyer Gelişimi

Şirketimizde iş aileleri çerçevesinde farklı kariyer yolları bulunmaktadır. Her iş ailesi ve seviyesinden işe alınan çalışanların kariyer gelişimi üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.

Şirketimiz İnsan Kaynakları stratejisi; “Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik yaratıcılığı ve yenilikçiliği öne çıkaran organizasyonel iklim ile çalışanların gelişimini destekleyen üstün performans kültürü oluşturmak.” şeklinde tanımlanmaktadır. Bu stratejimiz doğrultusunda, iş aileleri özelinde hazırlanan eğitim ve gelişim planını başarı ile tamamlayan çalışanlarımız, bulundukları seviye için belirlenen sürelerde gerekli performansı ve yetkinlikleri göstermeleri halinde bir üst seviyeye yükselebilirler.

Tüm kadrolarımızın orta noktası olan Uzman seviyesine yükselme aşamasında, çalışanlarımız iş ailesi ve pozisyonlarına göre farklılaşan yükselme sınavına girerek, kariyerlerine yönetici veya uzman kadrosunda devam etme yollarını seçerler. Yönetici yetkinliklerinin değerlendirildiği uygulama ile çalışanlarımıza kariyerin ilerleyişleri esnasında yönetici veya alanının uzmanı olarak ilerleme seçeneği tanınarak ikili kariyer yolu sunulur. Aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımıza, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için edinmeleri gereken yetkinlikler doğrultusunda çok sayıda eğitim fırsatları sağlanır.Kariyer Fırsatları

Anadolu Sigorta'da çalışmak isteyenler, aşağıdaki unvanlar için iş başvurusu yapabilir ve gerekli koşulları sağlamaları halinde göreve başlayabilirler.

  • Yetkili
  • Uzman Yardımcısı
  • Uzman
  • Müfettiş Yardımcısı
  • Sağlık Uzman Yardımcısı
  • İhtisas Branşları (Aktüer, avukat, mimar, kaptan vb.)
  • Destek Görevlisi
  • Maksimum Sigorta Uzmanı
  • Teknisyen
  • İşletmen


Genç Yetenekler MT Programı

Anadolu Sigorta’nın yenilikçi MT programı “Genç Yetenekler”, sürekli gelişim imkanı ile kariyerinde ilerleyebileceğin, hızla değişen dünyada, yenilikçi çözümlerle her an yeni şeyler öğrenebileceğin ve kariyerinle ilgili yeni fırsatları keşfedebileceğin  önemli bir deneyim sunuyor!

Digital İşe Alım Deneyimi

Hemen hemen her aşaması dijital çözümler üzerinden yürütülen, aday deneyimi merkezli işe alım süreçlerine katılma imkanı!

Çok Yönlü Eğitim ve Gelişim Desteği

Yeteneklerinin farkına varma ve geliştirme imkanı sunan zengin içeriklere sahip eğitimlere, rotasyon programına, yenilikçi projelere ve belirli periyotlarla sunulan gelişim takip programlarına dahil olma imkanı!

Mentorluk Sistemi

Alanında uzman çalışanlarımızdan hem mesleki hem de kişisel gelişimine katkı sağlayacak birebir mentorluk alabilme imkanı!

Alanında Uzmanlaşma ve Yurtdışı Eğitimleri

İleri seviyede yurtiçi-yurtdışı teknik eğitimlere katılma imkanı!


Anadolu Sigorta Gençlik Senatosu - Young Vision

Anadolu Sigorta Gençlik Senatosu - Young Vision programı gençleri iş hayatına hazırlamak ve yeni neslin beklentilerini kendilerinden dinleyebilmek amacıyla hayata geçirildi.

Her yıl sınıf ayrımı olmaksızın farklı üniversite öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşecek programda birinci önceliğimiz, senato üyeleriyle düzenli olarak bir araya gelerek iş hayatına dair beklentilerini, fikirlerini açıkça paylaşabilecekleri bir ortam sunmak, bakış açılarından faydalanabilmek ve kuracağımız bağı sürekli kılarak iletişimimizi güçlendirmek olacak.

Bunun yanı sıra, öğrencilerin profesyonel iş hayatına adım atmadan önce kendilerini geliştirip network kurmalarına imkan sağlamak adına, düzenleyeceğimiz farklı oturumlarla Anadolu Sigorta çalışanları/ liderleri ile bir araya gelmelerine, tecrübelerinden yaralanmalarına imkan sağlayarak Anadolu Sigorta’yı ve çalışma kültürümüzü daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaklar.


Come to AS - Network Buluşmaları

Genç yeteneklerin sektörü ve Anadolu Sigorta'yı yakından tanıyabilecekleri, şirketimiz yöneticileriyle tanışabilecekleri, Anadolu Sigorta'daki yaşamı keşfedebilecekleri ve kariyer fırsatlarını öğrenebilecekleri Network Buluşmaları serimiz “Come To AS”

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi