Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta, İstanbul’un iki yakasında, iki yeni Boyasız Hasar Onarım Merkezi’ni hizmete açtı. Bakırköy ve Ümraniye Şerifali’de bulunan merkezlerde, araç kaporta göçükleri, aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltiliyor.

Anadolu Sigorta Boyasız Hasar Onarım Merkezleri, araçların kaportasındaki ezik ve göçüklere, dolu hasarlarına ve döşeme hasarlarına hızlı ve kolay onarım imkânı sağlıyor. Onanım merkezlerinde ayrıca araçların kaplama ve boya düzeltme işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Anadolu Sigorta’nın müşterilerine özel hizmet veren Boyasız Hasar Onarım Merkezleri Bakırköy ve Ümraniye Şerifali’de yer alıyor. Masaj ve vakumlama tekniklerinin kullanıldığı onarım merkezleri; dolu hasarlarının yanı sıra boyasız göçük onarımıyla giderilebilecek park hasarları, cam tamiri ve değişimi ihtiyaçlarına yönelik de hizmet veriyor. Her iki yöntemle onarılamayan hasarlar ise ilgili merkezlere yakın konumda bulunan Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine yönlendiriliyor. Onarım merkezlerinde ihtiyaç ve talep halinde poliçe teminatları kapsamında ikame araç da temin edilebiliyor.

SERVİS ADI
İL
İLÇE
ADRES
E-POSTA
Avrupa Yakası Boyasız Göçük Onarım Merkezi
SERVİS ADI
AOK Kaportave Oto Turizm Petrol Tic. Ltd. Şti.
İL
İstanbul
İLÇE
Bakırköy
ADRES
Aksu Cad. Yenimahalle No:119
Avrupa Yakası Boyasız Göçük Onarım Merkezi
SERVİS ADI
Auto Kaynak Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
İL
İstanbul
İLÇE
Ümraniye
ADRES
Şerifali Mah. Barbaros Caddesi No:58/A Ümraniye /İSTANBUL

Başvurunuz şirketimize ulaştıktan sonra, kişisel bilgileriniz ve başvurunuz talep ve şikayet sistemimizde kayıt altına alınacaktır. Size de talep veya şikayetinizin şirketimize ulaştığına dair bilgilendirme SMS veya e-postası gönderilecektir. Kaydınız ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza varsa ek bilgi talebi için dönüş yapılacak, ek bilgi talebi ihtiyacı yok ise sonuç bildirimi SMS veya e-posta ile iletilecektir. Bildiriminize ilişkin çözüm önerisi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirmeye https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yasal-bilgilendirme/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi