Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Sigortalılarımızın hasar gören araçlarını diledikleri tarih ve saatte diledikleri lokasyondan ücretsiz bir şekilde teslim alarak onarım sonuçlandıktan sonra yine diledikleri lokasyonda ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz!

Alfred işbirliği ile İstanbul, Ankara ve İzmir ili sınırları içerisinde güvenli sürüşe engel bulunmayan durumlarda Anadolu Sigorta’nın öncelikli yönlendirme servislerini* kullanmak isteyen sigortalılarımızın araçlarını özel şoför ile teslim alarak onarım servisine teslim ediyor ve onarım tamamlandıktan sonra araçları özel şoför ile sigortalılarımıza iade ediyoruz. Her iki yönlü hizmetin alınabilmesi adına sigortalılarımızın talepte bulunması ve randevu oluşturması gerekmektedir.

*2021 yılı sonuna kadar Ankara ve İzmir illerinde yer alan bütün anlaşmalı servislerimiz “Ücretsiz Kapıdan Oto Servis” hizmetimizin kapsamına dahil edilmiştir. Bu iki ilde hizmetten yararlanılmak istenmesi durumunda herhangi bir servis sınırı uygulanmayacak; anlaşmalı özel ve anlaşmalı yetkili servislerimizin tamamında sigortalılarımız bu özel hizmeti tecrübe edebilecektir.

Anadolu Sigorta Öncelikli Yönlendirme Servisleri için tıklayınız.

Hizmeti Nasıl Talep Edebilirim?

Birleşik Kasko veya Hesaplı Kasko sigortalımız olarak 0850 724 0850 numaralı Anadolu Sigorta müşteri iletişim merkezimizi arayarak güvenli sürüş engeli bulunmayan yürür durumdaki hasarlı aracınızın özel şoför ile servise götürülmesini talep edebilir veya Sigortam Cepte mobil uygulamamız ya da anadolusigorta.com.tr üzerinden gerekli bilgileri doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

RANDEVU AL

Nasıl Bir Hizmet Alacağım?

Sigortalılarımızca çağrı merkezi ve Anadolu Sigorta Kurumsal web sitesi üzerinden hizmetin kullanılması amacıyla, aracın alınacağı ve teslim edilmesinin istendiği lokasyonlar ile tarih ve teslim saatleri belirtilerek ve onarımın yapılması istenen Anadolu Sigorta Yönlendirme Servisi seçilerek yapılacak taleplerde ekiplerimizin de uygunluk durumuna göre randevu oluşturulacaktır. Randevu tarih ve saatinde belirtilen yerden aracı teslim esnasında yetkilendirilmiş personel hasar dosyası açılması için gerekli belgeleri teslim alacak, aracın kontrollerini yaparak araç teslim alma formunu sigortalı refakatinde dolduracaktır. Araç yetkili personel tarafından teslim alınarak sigortalımıza sunulan listeden seçilen servise teslim edilecektir.

Yine onarımının tamamlandığı bilgisi edinilen aracın sigortalımıza iadesi için sigortalılarımızca çağrı merkezi ve Anadolu Sigorta Kurumsal web sitesi üzerinden hizmetin kullanılması amacıyla yapılacak taleplere istinaden randevu oluşturulacaktır. Randevu tarih ve saatinde belirtilen yerde aracın teslim edilmesi esnasında yetkilendirilmiş personel ve sigortalımız aracın kontrollerini yaparak araç teslim etme formunu dolduracaktır.

Neden Anadolu Sigorta Öncelikli Yönlendirme Servislerini Kullanmalıyım?

Anadolu Sigorta Öncelikli Yönlendirme Servisleri aracınızın çok daha düşük bir maliyetle, düşük Tramer hasar kaydı ile, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile onarımının sağlanacağı, bulunduğunuz lokasyona yakın, Anadolu Sigorta tarafından yetkilendirilmiş ve onarım süreci Anadolu Sigorta tarafından garanti altına alınmış bir anlaşmalı servis ağıdır. Söz konusu servisler arasında, münhasıran bir markada, araçların bakımını ve onarımını yapmaya üretici firmaca yetkili kılınmış yetkili bayiler yanında bütün markalarda hizmet verebilen, belirli hizmet kalite standartlarını sağlamış onarım servisleri bulunmaktadır.

Bu servisler, orijinal yedek parçaların Anadolu Sigorta tarafından tedarik edildiği, hizmet ve kalite standartları ve dolayısıyla yapılan onarım ve işlemlerin Anadolu Sigorta tarafından garanti altına alındığı, konusunda yetkin ekipler ile faaliyet gösteren onarım servisleridir.

Bu servislerde onarımın sağlanması halinde, çok daha az parça değişimi ve ağırlıklı olarak parçaların onarımı yoluyla kurtarılması söz konusu olacağı gibi, bu vesileyle aracın değer kaybının da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede aracınızın ikinci el rayiç değerinin de korunması mümkün olmaktadır. Bu servislerimizin sizlere sunduğu bakım indirimi, detaylı temizlik, lastik değişimi, lastik oteli gibi hizmet ve kampanyalardan haberdar olmak için tıklayınız.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi