Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası isimli yeni üründe, kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararlara ek olarak artık; diş, göz, diyetisyen gibi sağlık konularında ihtiyaç duyabilecekleri asistans hizmetleri ve terör sonucu oluşabilecek riskler de teminat altında

Sağladığı teminatların büyüklüğüne karşı, oldukça cazip primler ile sigortalılara güvenceler sunan ferdi kaza sigortası, Anadolu Sigorta’nın “Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası” ürünü ile şimdi daha da kapsamlı.

Ani ve beklenmedik bir kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık hallerine ek olarak, terör sonucu oluşabilecek halleri de kapsamına alan yeni üründe bununla beraber; deprem, sel, yanardağ püskürmesi, yer kayması riskleri de teminata dahil edildi. Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası çeşitli asistans hizmetleri ile de ayrıca zenginleştirildi.

Buna göre ürün kapsamında sunulan yeni asistans hizmetleri şu şekilde sıralanıyor.

Diş Sağlığı

Anlaşmalı klinik ve hekimlerde alınabilen tüm dental hizmetler, Türk Diş Hekimleri Birliği taban fiyat garantisi yanı sıra aşağıda çeşitli hizmetler sigortalılara yılda 1 kez ücretsiz olarak sağlanıyor.

Diyetisyen Danışmanlık

Anlaşmalı diyetisyenlerde, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim imkanı veriliyor.

Psikolojik Danışmanlık

Anlaşmalı psikolog ve psikiyatrlarda, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim sağlanıyor.

İlaç Tasarruf (Eczane)

Anlaşmalı eczanelerde İlaç fiyatlarında %2,5 ile %10 arasında, Dermo Kozmetik ürünlerde %10 - %15 arasında, Optik ürünlerde %20 ile %40 arasında indirim imkanı sağlanıyor. Kullanımlara ise herhangi bir sınır getirilmiyor.

Ücretsiz Göz Paketi

Anlaşmalı kurumlarda, yılda 1 kez göz taraması ücretsiz, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirim imkanı sunuluyor.

Asistans hizmet paketlerine ilişkin daha detaylı açıklamalar ve pakete dahil olan hizmetlerin tam listesine Anadolu Sigorta websitesinde; Seyahat ve Ferdi Kaza sayfasından ( http://www.anadolusigorta.com.tr/tr/seyahat-ve-ferdi-kaza/gulumseten-paket-ferdi-kaza-sigortasi) veya Anadolu Sigorta acenteleri aracılığı ile ulaşılabilir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi