Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta’nın Tayburn tarafından hazırlanan 2015 yılı Faaliyet Raporu, dijitalleşme konsepti üzerine tasarlandı. Anadolu Sigorta’da temel çalışmaları 2008 yılına kadar giden dijitalleşmenin, şirket içindeki bütünsel yönüne vurgu yapan raporda; görsel seçiminden, bölüm içeriklerine kadar tüm rapor, bu disiplin çerçevesinde uyarlandı. Faaliyet Raporu bu sebeple yalnızca yatırımcılardan ziyade, Anadolu Sigorta’nın müşterileri, iş ortakları ve çalışanları tarafından da ilgiyle takip edilebilecek ve referans alınabilecek bir formatta hazırlanmış oldu.

Anadolu Sigorta, 2011, 2013 ve 2014 yılı Faaliyet Raporları ile de Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nde, çok sayıda ödüle layık görülmüştü. Anadolu Sigorta'nın ödül alan 2015 Faaliyet Raporu’na www.anadolusigorta.com.tr adresi Yatırımcı İlişkileri sekmesinden, şu ana kadar aldığı ödüllere ise aynı sitenin Hakkımızda / Ödüllerimiz sekmesinden ulaşılabilir.

2001 yılında kurulan Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi, iletişim sektöründe en iyi uygulamaların paylaşımını sağlamak ve örnek gösterilecek iletişim yeteneği gösterenleri ön plana çıkarmak amacını taşımaktadır.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi