Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta, kuruluşunun 90. yıldönümünde TEMA Vakfı işbirliği ile 90. Yıl Hatıra Ormanı oluşturuyor. Şirket bu amaçla, İzmir’de bulunan Urla Kadıovacık sahasına 5.500 fidan dikti. Dikilen fidanlar, hem çalışanlar hem de onların yeni doğacak çocuklarının anısına dikildi.

3 hektar büyüklüğündeki Anadolu Sigorta 90. Yıl Hatıra Ormanı’nda kızılçam ve servi türlerinin yanısıra geniş yapraklı diğer türler de yer alıyor.

Anadolu Sigorta’nın hatıra ormanını gerçekleştirme projesi, 90. kuruluş yıldönümü nedeniyle çalışanlardan gelen bir öneri ile başladı. Öneri sonrası TEMA Vakfı ile yapılan görüşmeler neticesinde 2015 yılına özgü olarak İzmir Urla Kadıovacık'ta Anadolu Sigorta adına toplam 5.500 fidanlık bir hatıra ormanı oluşturulmasına karar verildi.

Fidan dikimlerini kutlamak ve hatıra ormanına şirketin isminin yer aldığı tabela konulması töreni için çalışanlardan çekilişle belirlenen bir ekip ormanı ziyaret etti.

Anadolu Sigorta Batı Anadolu Bölge Müdürü Atila Ertekin ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Handan Oğuz’un da törene katılanlar arasında bulunduğu etkinlikle ilgili düşüncelerini açıklayan Genel Müdür Musa Ülken; gelecek kuşaklara bırakılacak en güzel hediye olarak gördüğü hatıra ormanı oluşturma fikrinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, daha güzel bir dünya bırakmak üzere katkısı olan herkese teşekkür etti.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi