Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta’nın, başarılı iş sonuçlarına ulaşan acenteleri ve Türkiye İş Bankası şubeleri, 09-14 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs Bafra’daki Nuh’un Gemisi Otel’de bir araya geldi.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde acenteler, ortak bir platformda bir araya gelip karşılıklı görüş alışverişi yapma, öneri ve beklentilerini paylaşma imkanına sahip oldu.

Bir hafta süren etkinlik, toplantılar süresince yapılan değerlendirmelerin yanı sıra acentelerin, Anadolu Sigorta ürünleriyle ilgili soru ve düşüncelerini doğrudan ilgili teknik müdürler ve üst yönetime iletme fırsatını da yakaladıkları workshoplara da sahne oldu.

Futbol, plaj voleybolu, tavla gibi spor karşılaşmaları ve çeşitli sosyal aktivitelerle zenginleştirilen programın gala gecelerinde, ünlü şarkıcı Ziynet Sali’nin hareketli şarkılarıyla eğlenen misafirler, yorgunluklarını atıp müzik dolu keyifli saatler yaşadılar.

Gala gecesinde ayrıca performans ve kârlılık gibi çeşitli kategorilerde dereceye giren acente ve Türkiye İş Bankası şubelerine ödülleri sunulurken, toplantılar boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde başarı gösteren katılımcılara hatıra niteliğinde hediyeler, plaketler ve madalyalar verildi.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi