Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir?

  • Sigortalanma üst yaş sınırı 64 olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
  • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
  • 0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

  • Anadolu Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
  • Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
AMELİYAT 100 LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ 100 LİMİTSİZ
YOĞUN BAKIM 100 LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ 100 LİMİTSİZ
DİYALİZ 100 LİMİTSİZ
YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOKTOR MUAYENE 100 YILLIK 10 ADET
TANI GİDERLERİ 100 YILLIK 10 ADET
FİZİK TEDAVİ (Maksimum 30 seans) 100 YILLIK 10 ADET
DİĞER TEMİNATLAR ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
EVDE BAKIM 100 30.000,00 (YILLIK LİMİT)
SUNİ UZUV 100 30.000,00 (VAK'A BAŞI)
YARDIMCI TIBBİ MALZEMELER 100 1.500,00 (YILLIK LİMİT)
EK PRİM İLE ALINABİLECEK TEMİNATLAR* ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOĞUM TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.
YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.

(*)Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmadan kullanma imkanı sunuyoruz.

  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.*
    (*)Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.
  • Ferdi kaza teminatını da Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ek prim karşılığında dahil edebilirsiniz.
  • Check-up Hizmeti: İhtiyaç duyulması halinde yılda bir kez 14 Yaş ve üzeri sigortalılarımız için Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol’den oluşan check-up panelimizi hediye ediyoruz. Söz konusu hizmet için sadece 0 850 724 0 850 numaralı çağrı merkezinin aranarak talep edilmesi halinde operatörlerimizce organize edilecek ve sizlere sunulacaktır. Hizmet kapsamına giren harcamaların operatörlerimize başvurulmaksızın karşılanması halinde ilgili tutarların hasar olarak tarafınıza geri ödenmesi imkânı bulunmamaktadır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları

Başvurunuz şirketimize ulaştıktan sonra, kişisel bilgileriniz ve başvurunuz talep ve şikayet sistemimizde kayıt altına alınacaktır. Size de talep veya şikayetinizin şirketimize ulaştığına dair bilgilendirme SMS veya e-postası gönderilecektir. Kaydınız ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza varsa ek bilgi talebi için dönüş yapılacak, ek bilgi talebi ihtiyacı yok ise sonuç bildirimi SMS veya e-posta ile iletilecektir. Bildiriminize ilişkin çözüm önerisi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirmeye https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yasal-bilgilendirme/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
Hemen Teklif Al