Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta, sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde eğitime, akademik faaliyetlere, sportif organizasyonlara ve kültür ve sanat etkinliklerine destek vermektedir.

Anadolu Sigorta'nın sosyal sorumluluk projelerine bakışı; sadece müşteri ya da acenteleri değil, tüm Türkiye’yi sosyal paydaş olarak değerlendirmek ve bu temelde toplumun kendisine de katkı sağlamak şeklinde özetlenmektedir. Bu bağlamda sosyal sorumluluk projelerinde sadece belirli özelliklere sahip bir hedef kitle yerine, genel olarak kamuoyu hedeflenmektedir.

Anadolu Sigorta olarak bu toplumla güçlenen yapıların, güçlerini yine bu toplumla paylaşması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sosyal sorumluluk projelerinin, insan odaklı ve sürdürülebilir olması Anadolu Sigorta için büyük önem taşımaktadır.

2010 yılında 85. kuruluş yılını, geniş kapsamlı bir proje ile taçlandırmak isteyen Anadolu Sigorta, kurum stratejisine ve hedef kitlelerinin beklentilerine uygun olarak bir sosyal sorumluluk projesi geliştirmiştir. Projenin ismi, içeriği ve kapsamı ile en iyi örtüşecek şekilde, “Bir Usta Bin Usta” olarak belirlenmiştir. “Bir Usta Bin Usta” projesinin amacı; kamuoyunun ilgisini, kaybolmaya yüz tutan mesleklere ve yerel değerlere çekmek, bu mesleklerin yeniden canlanmasını sağlamak ve meslek ustalarının deneyimlerinin geleceğe taşınmasını sağlamaktır. www.birustabinusta.com.tr

Turmepa

Anadolu Sigorta ayrıca denizlerin kirlenmesini önlemek ve kirlilikle mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla DenizTemiz Derneği/TURMEPA ile çalışma yapmaktadır. TURMEPA ile imzalanan protokolle, her türlü deniz aracının sigorta edilmesinden elde edilecek gelirden Türkiye’de denizlerin temizlenmesi için çalışmalar yürüten TURMEPAda pay almaktadır. İşbirliğiyle ilgili protokol 2011 yılından beri yürürlüktedir.

Kapat