Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Mobil Uygulamalarımız Genişleyen Kapsamıyla Yanınızda

Artık Sigortam Cepte ile konut, DASK, trafik ve kasko poliçelerinizin prim ödemelerini anında yapabilir, ödeme planınızı görüntüleyebilir ve taksitlendirme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sigortam Cepte uygulaması ile güncel poliçe ve ödeme bilgilerinize ulaşıp, Anadolu Hizmet uygulamalarını talep edebilir, hasar dosyaları hakkında güncel bilgi alabilir ve acil durumlarda ambulans çağırabilirsiniz.

Kasko ve konut poliçelerinde farklı asistans hizmetlerinden faydalanma ve poliçeler için hasar ihbarında bulunma imkanının yer aldığı Sigortam Cepte, sigortalılara, poliçelerinin pdf’lerini alma, poliçe özet, ödeme planı ve ödeme detay bilgilerini görüntüleme kolaylıklarını da sunuyor.

Kasko poliçelerine sahip müşteriler, mobil uygulama üzerinden; çekici ve ikame araç asistans hizmetlerinden, hizmet almak istedikleri konumu haritadan seçerek yararlanabiliyor. Ek olarak mini onarım ve araç muayene işlemleri için tedarikçi firmalarımızdan randevu da Sigortam Cepte üzerinden alınabiliyor.

Konut poliçesi sahibi sigortalılar ise; çilingir hizmeti, su tesisatı, elektrik tesisatı, cam kırılması ve mini onarım hizmetlerine Sigortam Cepte aracılığı ile ulaşabiliyorlar.

Tüm bu kolaylıkların yanında Sigortam Cepte’nin en çok göze çarpan özelliklerinden biri hasar işlemlerinde ‘’Turbo Jet’’ hasar ödeme kolaylığı. Hasar işlemleri sırasında faturanın yüklenmesinden sonra hasar belirli şartları sağlıyor ise Anadolu Sigorta, anında, hasar tutarının müşterinin hesabına gönderilmesini sağlıyor.

Uygulama üzerinden hasar dosyası ihbar alma imkanı sunulurken, aracın markasına özel ve konumuna en yakın anlaşmalı servisler de önerilebiliyor. Sigortalının farklı bir servise gitmek istemesi durumunda ise, aracını il/ilçe seçimi yaparak istediği anlaşmalı servise yönlendirmesi mümkün.

IOS ve Android telefonlara uyumlu Sigortam Cepte uygulamasını hemen telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sigortam Cepte uygulamamızı ücretsiz indirmek için;

‘Sağlığım Cepte’ ile sigortalılar sağlık durumlarıyla ve sağlık poliçeleriyle ilgili her türlü veri, belge ve hizmete kolaylıkla ulaşabiliyor.

Ayrıca, sağlık sigortalılarımız, 7/24 sağlık danışmanlığı hizmeti veren doktorlarımıza ek olarak, haftanın 6 günü(Pazartesi – Cumartesi), 19.00 - 22.00 saatleri arasında, psikiyatri uzmanı, pediatri uzmanı ve dahiliye uzmanı olan doktorlarımızdan da evden çıkmalarına gerek kalmadan sağlık sorunlarının çözümü için danışmanlık ve destek alabileceklerdir.

Sigortalılar, toplam teminat, ödeme payı, kalan teminat limiti, sigorta geçmişine dair dokümanları görüntüleme, doktor raporu, reçete vb. yeni doküman ekleme ve anlık provizyon takibi gibi işlemlerini Sağlığım Cepte uygulaması üzerinden rahatlıkla yapabiliyor.

Bunun yanında, Sağlığım Cepte uygulaması sigortalılarına, daha sağlıklı bir yaşam için adım sayısı, tansiyon ve şeker gibi verilerini detaylı grafikler ile takip edebilecekleri ve sağlık geçmişlerine tek tıkla ulaşabilecekleri bir ortam da sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için ; https://sagligimcepte.app

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi