Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta, Dünya Engelliler Vakfı DEV ile yapılan kurumsal işbirliği kapsamında, engel tanımayan müşterilerinin yaşamlarına güven ve konfor katacak yeni DEV Kasko ürününü hayata geçirdi. DEV Kasko Sigortası kapsamında tek bir poliçe ile geniş teminat güvencesi sağlanırken, hasar anında ve sonrasında sunulan hizmetler, bu müşterileri özel olarak önceliklendiriyor.

Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta, dünyada ve Türkiye’de engel tanımayan bireyler konusunda farkındalık yaratmak için çalışan Dünya Engelliler Vakfı DEV işbirliğinde yeni bir ürün hayata geçirdi. Hedef kitlesi engel tanımayan müşteriler olan DEV Kasko Sigortası, araç sahiplerinin hasar anında öncelikli hizmet almalarını sağlayarak özel bir müşteri deneyimi sunuyor.

Engellilere özel ürünler, güçlü sosyal etkiye sahip

Engel tanımayan bireylerin temel hak ve ihtiyaçlarından biri olan sigorta hizmetlerinin, engelliler açısından erişilebilirliğini sağlayan bu yeni ürün ile aynı zamanda pert olan araçlar için ÖTV avantajı da sunuluyor.

Öncelikler, ihtiyaçlar ve beklentiler tespit edilerek hazırlanan DEV Kasko Sigortası engel tanımayan bireylerin hayatlarının kolaylaştırmayı hedefliyor.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi