Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Türk futbolunun önemli ekiplerinden birisi olan Bursaspor’un taraftarlarına özel, Anadolu Sigorta güvenceli kasko ve trafik sigortası...

Bursaspor ile Anadolu Sigorta, taraftarlara özel olarak hazırlanacak Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik Sigortası ürünlerinin çıkarılması konusunda anlaştı.

Bursaspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Bursaspor Trafik ve Bursaspor Kasko ürünlerinin imza protokolü, 31 Temmuz Pazartesi günü, kulübün yeni stadyumu Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.

Törende, Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, protokole imza attı.

Protokole göre Anadolu Sigorta, Bursaspor taraftarlarına özel kasko ve trafik ürünü hazırlayıp satışa sunarken, Bursaspor taraftarları da satın aldıkları her bir poliçe ile ek prim ödemeden hem araçlarını güvence altına alacak, hem de kulüplerine maddi destek vermiş olacaklar.

Törende konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç imzalanan anlaşma ile Bursaspor’a destek vermekten duydukları memnuniyeti vurguladı. İlhami Koç; Anadolu Sigorta’nın spor kulüpleriyle olan işbirliğinin son halkasını, Türk futbolunun köklü kulüplerinden Bursaspor’un oluşturduğunu ifade etti. Bursaspor’un sportif başarılarını daha da artıracağına ve Bursasporluların bu ürüne sahip çıkacağına inandığını ifade eden İlhami Koç, imzalanan bu protokol sayesinde, Bursaspor’un gücünü pekiştireceğini söyledi. İlhami Koç sözlerini, yapılan işbirliğinin her iki camiaya da hayırlı olmasını dileyerek bitirdi.

Katkılarından dolayı Anadolu Sigorta’ya teşekkür eden Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ise, yapılan işbirliğinin Bursaspor’a büyük faydalar sağlayacağını belirtti. Ali Ay, Bursaspor’un başarısının, elde edeceği ekonomik destek oranında, büyüyeceğini ifade ederek; bütün taraftarlara, Bursa’daki iş çevrelerine ve Bursalılara çağrı yaptı, onları Bursaspor Kasko ve Trafik ürünlerini almaya davet etti.

Bursasporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, bir yandan Anadolu Sigorta’nın sunduğu geniş teminatlardan faydalanırken, diğer taraftan takımlarına da katkı sağlıyorlar. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi http://www.anadolusigorta.com.tr’den alınabilir.

Kapat