Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta’nın, kaybolan meslekleri hayata kazandırmayı amaçlayan “Bir Usta Bin Usta Projesi”, TİSK tarafından “Büyük Ödül”e layık görüldü.

Anadolu tarihinde kültürel ve ekonomik anlamda büyük önem taşıyan, ancak değişen yaşam koşulları nedeniyle günümüzde kaybolmaya yüz tutan meslekleri yeniden yaşama döndürmeyi amaçlayan, Anadolu Sigorta’nın “Bir Usta Bin Usta” projesi, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) Kurumsal Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü’ne layık görüldü.

24 Mart tarihinde İstanbul Conrad Otel’de gerçekleşen ödül töreninde, “Büyük Ödül”ü Anadolu Sigorta adına; I. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun elinden aldı.

Anadolu Sigorta’ya ödül, toplam 55 başvuru arasından, finale kalan 20 şirketin sosyal sorumluluk projelerinin değerlendirilmesi sonucu verildi. Törende, “Büyük Ödül” ile beraber 9 kategoride daha ödüller sahiplerini buldu.

Ödülü alırken kısa bir konuşma yapan Filiz Tiryakioğlu, Bir Usta Bin Usta’nın Anadolu Sigorta için önemine değinerek, projenin tarihi ve kurslar hakkında genel bilgiler verdi. Bu yıl projenin sekizinci yılına girdiğini vurgulayan Tiryakioğlu, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi