Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta, Medilab Assist Hizmeti ile sigortalılarına özel ve yenilikçi hizmetler sunmaya, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin en önde gelen sağlık kuruluşlarından Memorial Sağlık Grubu da Medilab Assist Hizmet ağına katıldı.

Anadolu Sigorta’nın bireysel sağlık sigortalılarına sunduğu kişiye özel, yenilikçi Medilab Assist Hizmeti büyük bir hızla yaygınlaşmaya ve her geçen gün yeni bir kurumu bünyesine katmaya devam ediyor.

Seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile Türkiye’nin en önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olan Memorial Sağlık Grubu da, Medilab Assist hizmetine katıldı. Bundan böyle Anadolu Sigorta’dan sağlık poliçesi bulunanlar İstanbul, Ankara ve Antalya’da Memorial Sağlık Grubu kuruluşlarından hizmet alabilecek.

Anadolu Sigorta, özel ve yenilikçi Medilab Assist hizmeti ile sağlık sigortası poliçe sahiplerine, Medilab’ın özel anlaşma yaptığı merkezlerde muayene, laboratuvar, görüntüleme (röntgen, MR, BT vb.), fizik tedavi gibi tüm yatışsız tetkik ve tedavi işlemlerini katılım payı ödemeden, sadece bir randevu alarak yaptırmalarına imkan veriyor.

Sigortalılar ayrıca, anlaşmalı hastanelerde ameliyatlar da dahil olmak üzere tüm yatışlı ve yatışsız tedavileri için VIP hizmetin ayrıcalıklarını yaşamaya devam edebiliyorlar. Medilab Assist’in bu hizmeti kapsamında, İstanbul ve Ankara illeri sınırları içerisindeki sigortalılar bulundukları yerden ücretsiz olarak özel araçla alınıyor, işlemleri bittikten sonra istedikleri yere yine özel araçla bırakılıyor.

Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi ve Memorial Lara Tıp Merkezi Medilab Asist Hizmeti içerisinde yer almaktadır.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi