Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Bu sene 14.sü düzenlenen Türkiye’nin en büyük web ödülleri, Altın Örümcek’te, jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, “Sigortacılık” kategorisinde en yüksek puanı alan Anadolu Sigorta’nın kurumsal websitesi, www.anadolusigorta.com.tr birinci olarak, ödülün sahibi oldu. Anadolu Sigorta websitesi “Hizmet” kategorisinde ise ikincilik ödülünü aldı.

02 Haziran akşamı Maslak UNIQ İstanbul’da yapılan ödül töreninde Anadolu Sigorta’yı temsilen ödülü, Anadolu Sigorta proje yöneticisi Barış İnan, ekip üyeleri İlker Demircioğlu, Fatih Çiftçi ve Mert Kasımağaoğlu aldılar.

Yeni Websitesi Anadolu Sigorta’nın 90. Kuruluş Yıldönümünde Yayına Alındı

Yaklaşık 5 ay süren tasarım ve geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren www.anadolusigorta.com.tr, kullanıcı dostu tasarımı, görsel olarak yenilenen çizgisi ve yeni içerik seçenekleri ile dikkat çekiyor.

2015 yılında, Anadolu Sigorta’nın 90. kuruluş yıldönümünde ziyaretçilerin beğenisine sunulan yeni websitesi; öncelikli olarak son tüketici konumundaki sigortalıların ihtiyaç ve beklentilerine hitap edecek şekilde Madebycat tarafından tasarlandı. Bu amaçla sigortalılar tarafından en çok talep gören ürünlerin ön plana çekildiği yeni websitesindeki içerikler, yeni konsepte uygun olarak yeniden ele alındı ve güncellendi.

Sigortalıların görüşlerine, video röportajlarla yer verilen websitesinde, ziyaretçiler ve marka arasında duygusal bir bağ yaratılıyor. Responsive tasarım, gelişmiş arama motoru ve okunabilirlik konularında yapılan geliştirmeler de, Anadolu Sigorta yeni websitesinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi