Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta’nın sponsorluğunda, 12-22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Suadiye’deki Miltaş Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvada maçlar, değişik yaş gruplarında; tekler, çiftler, erkekler ve kadınlar şeklinde toplam 20 farklı kategoride düzenlendi.

216’sı tekler, 52’si çiftlerde yer almak üzere 268 tenisçiyi bir araya getiren turnuvada, Anadolu Sigorta’yı, Genel Müdür Musa Ülken’in yanısıra, Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürü Macit Bal temsil etti. Toplam 3 kategoride turnuvada yarışan Macit Bal; “45+ Çift Erkekler”, “35+ Miks” kategorilerinde yarı final oynarken, “Toplam Yaş 125” kategorisinde finalde ikinci oldu.

Hüseyin Güldal ile beraber yarışan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken ise , “Toplam Yaş 125 kategorisinde yarı finalde rakibiyle karşılaştı.

Toplam 48 adet ödülün sahibini bulduğu ödül töreni sırasında konuşma yapan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, Anadolu Sigorta’nın Miltaş ile süregelen başarılı işbirliğini överken, Miltaş’ın sigorta sektöründe tenis başta olmak üzere spor bilincine yaptığı olumlu katkıyı vurguladı. Ödül töreni, farklı kategorilerde birincilerin kupalarını almalarından sonra kokteyl ile devam etti.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi