Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta’nın 2013 yılı Faaliyet Raporu, “Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi” (League of American Communications Professionals -LACP) tarafından düzenlenen uluslararası faaliyet raporu yarışması, 2013 Vizyon Ödülü’nde, iki ödülün sahibi oldu.

Anadolu Sigorta 2013 Faaliyet Raporu, En Yaratıcı Raporlar (Most Creative) dalında Onur ödülü alırken; kendi sektöründeki mükemmelliği alanındaki değerlendirmede de Gümüş Ödül’e layık görüldü.

Açıklanan sonuçlara göre; 25 ülkeden 1000’den fazla kurumun temsil edildiği bu seneki yarışmaya en fazla katılım; ABD, Almanya ve Hong Kong’dan oldu. Yarışmaya “Sigortacılık” kategorisinde katılan, Anadolu Sigorta’nın 2013 Yılı Faaliyet Raporu yapılan değerlendirmede 100 üzerinden toplam 97 puan aldı.

Rapor, kendi sektöründe yarışmaya katılan en iyi faaliyet raporlarından birisi olarak sınıflandırılırken; “Kapak”, “Hissedarlara Mesaj”, “Raporun Anlatımı”, ”Finansal Kısım” ve “Yaratıcılık” başlıklarından tam puan aldı.

Anadolu Sigorta’nın yeni ofis binasına taşınma süreci teması ile hazırlanan 2013 yılı Faaliyet Raporu’nu, Tayburn Kurumsal hazırladı.

2001 yılında kurulan Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi, iletişim sektöründe en iyi uygulamaların paylaşımını sağlamak ve örnek gösterilecek iletişim yeteneği gösterenleri ön plana çıkarmak amacını taşıyor.

Anadolu Sigorta'nın ödül alan 2013 Faaliyet Raporu’na kurumsal websitesi üzerinden ulaşılabilir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi