Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Geçtiğimiz yıllarda genel müdürlük binasını Kavacık’a taşıyıp tüm genel müdürlük birimlerini bir araya toplayan Anadolu Sigorta, yenilenme çalışmalarına devam ediyor. Şirket, sigortalılarına daha iyi hizmet vermek amacıyla Samsun’da bulunan Orta Karadeniz Bölge Müdürlüğünü yeni ofisine taşıdı.

26 Kasım tarihinde düzenlenen açılış törenine Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çimenbiçer, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Musa Ülken, Orta Karadeniz Bölge Müdürü Ömer Ceylan’ın yanısıraSamsun Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Anadolu Sigorta’nın bölge acenteleri ve Türkiye İş Bankası şube müdürleri de katıldılar.

Sigortalılarına en iyi, en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla çalışmalarını sürdüren, genel müdürlük binasının ardından bölge müdürlüğü binalarını da yenilemeye devam eden Anadolu Sigortason olarak Orta Karadeniz Bölge Müdürlüğü’nü yeni ofisine taşıdı. Açılışın hemen öncesinde iseyeni Bölge Müdürlüğünde yapılan ilk toplantıda, Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya geldi.

Yapımı sırasında çalışanların da fikirlerine önem verilen ve çalışan memnuniyeti baz alınarak tasarlanan Bölge Müdürlüğü,şehrin merkezi bir konumunda yer alıyor. Giriş katında çalışma ofisleri olan binanınbir alt katında ise,50 kişilik bir eğitim salonu yer alıyor. 510 m2 alana sahip olan ofiste, 6 ve 8 kişilik olmak üzere 2 adet toplantı salonu, geniş bir açık ofis çalışma alanı bulunuyor.

Yaklaşık 3 ay süren projelendirme ve tadilat sürecinin ardından hizmete açılan yeni ofistesosyal alanlardan iklimlendirme sistemlerine, akustik koşullardan ergonomi kriterlerine kadar her nokta detaylıca düşünülerek uygulandı.

Açılış törenindeki konuşmalarda ilk sözü Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çimenbiçer aldı. Anadolu Sigorta’nın 90 yıla ulaşan köklü geçmişine vurgu yapan Çimenbiçer, ülkenin her köşesine erişen hizmet ağının, Anadolu Sigorta’yı güçlü yapan özelliklerinden birisi olduğunu vurguladı.Çimenbiçer; “Bugün Samsun’da gerçekleştirdiğimiz bu açılış ile Anadolu Sigorta’nın Karadeniz’deki mevcudiyetini daha da güçlendiriyoruz” diye konuştu.

Sonrasında kürsüye gelen, Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, Orta Karadeniz Bölge Müdürlüğü çatısı altında Anadolu Sigorta’nın 114 profesyonel acente ve 58İş Bankası şubesi ile sigortalısına hizmet verdiğini vurguladı. Ülken; “2013 yılında genel müdürlük binamızla başladığımız yenileme çalışmalarımıza bölge müdürlüklerimizle devam ediyoruz. Amacımız tüm arkadaşlarımızın teknolojik koşullara uygun, modern ve fonksiyonel bir ortamda çalışmalarını sağlarken aynı zamanda sigortalılarımızı da en iyi koşullarda ağırlamak ve hızlı, kaliteli hizmet sunmak” diye konuştu.

Açılışta ev sahipliği de yapan Orta Karadeniz Bölge Müdürü Ömer Ceylan ise konuşmasında Samsun’daki sigortalılık potansiyel hakkında bilgi verirken, şehirdeki üretimin araç sigortaları ağırlıklı olarak sürdüğünü söyledi.Samsun’un liman kenti olmasından dolayı gelişme potansiyelinin yüksek olduğunu, son yıllarda inşa edilen özel hastaneler ve konut projeleriyle ekonomisini çeşitlendirdiğini belirten Ömer Ceylan, bu durumun gelecekte sigortalılığa da yansımasını beklediklerini ifade etti.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi