Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Siz değerli müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın girişimleri sayesinde bugüne kadar çok sayıda sahtekarlık girişimini önledik; ancak gerek aldığımız ihbarlar gerek kendi tespitlerimiz bu çabamızdan bir an bile vazgeçmememiz gerektiğini gösteriyor.

Şirketimizle veya hizmet ortaklarımızdan biri ile ilgili bir sigorta sahtekarlığına şahit olduysanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak bizi bilgilendiriniz. Bilgileriniz gizli tutulacak ve ilettiğiniz her bir olay en ince detayına kadar araştırılacaktır.

Başvurunuz şirketimize ulaştıktan sonra, kişisel bilgileriniz ve başvurunuz talep ve şikayet sistemimizde kayıt altına alınacaktır. Size de talep veya şikayetinizin şirketimize ulaştığına dair bilgilendirme SMS veya e-postası gönderilecektir. Kaydınız ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza varsa ek bilgi talebi için dönüş yapılacak, ek bilgi talebi ihtiyacı yok ise sonuç bildirimi SMS veya e-posta ile iletilecektir. Bildiriminize ilişkin çözüm önerisi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirmeye https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yasal-bilgilendirme/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

Bildirimde Bulunmak İçin Lütfen Tıklayınız

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi