Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Taximono ile yaptığımız özel anlaşma ile yürürlükte poliçesi olan müşterilerimiz, L, X, XL seçenekleriyle dilediği motorsikleti seçerek, ayrıcalıklı ve hızlı ulaşımın keyfine varıyor. Taximono Asistan uygulaması ile de en yakın sürücüyü ilgili noktaya yönlendirerek, isteklerini en güvenli şekilde hedefe ulaştırabiliyor. Üstelik, %10 indirim avantajı ile hizmet alıyor.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için yürürlükte en az bir poliçesi bulunan sigortalılarımızın bu hizmetlerden %10 indirim ile faydalanmak istemeleri halinde, Taximono uygulamasına girerek, promosyon kodu alanına "anadolu10" yazmaları yeterlidir.
  • Bu indirim başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

*Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

**Taximono, İstanbul ili içerisinde hizmet vermektedir. Sunulan hizmetlerin tüm sorumluluğu Taximono’ya aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

***Kampanyamız 28.02.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kapat