Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Kuponsa, otel, restaurant, spa & güzellik merkezi ve çeşitli etkinliklerde alınan bir ürün veya hizmetin ikincisini ücretsiz olarak almanızı sağlayan yepyeni bir mobil uygulamadır.

Anadolu Sigorta’dan bireysel poliçesi olan müşterilerimiz Kuponsa’nın 1 yıllık Gold ve Silver paketlerine %50 indirim avantajı ile üye olabilirler. Bu avantaj ile 99 TL değerindeki 1 yıllık Gold Paket üyeliğine 49 TL’ye; 69 TL değerindeki 1 yıllık Silver Paket üyeliğe ise 34 TL’ye sahip olabilirler.

Kampanyadan faydalanabilmek için yürürlükte poliçesi olan bireysel müşterilerimizin, Kuponsa üyeliğini indirimli olarak satın almak için, Kuponsa uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz indirmeleri, uygulama menüsündeki “Hemen Al” sayfasından yıllık paketlerden birini seçtikten sonra “Anadolu50” indirim kodunu girmeleri yeterlidir.

Kuponsa hakkında detaylı bilgi için www.kuponsa.com adresini ziyaret edebilir, her türlü sorunuzla ilgili Kuponsa müşteri hizmetleriyle 0 850 455 57 67 ve 0 212 988 11 67 numaralı telefonlardan veya mh@kuponsa.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

*Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

**Üyelik kapsamında sunulan tüm hizmetlerin sorumluluğu Kuponsa’ya aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir..

***Kampanyamız 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kapat