Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

“Yüksek standartlarda göz sağlığı hizmetini, dünyada kabul görmüş son teknoloji ve tedavi yöntemleriyle sunan Dünya Göz Hastanesi ile müşterilerimize özel sağlanan işbirliği yeni yılda da devam ediyor!

Bu kapsamda detaylı göz muayenesi, tetkikler ve lazer ameliyat paketinden oluşan lazer tedavisi paketini 6.000 TL yerine 4.000 TL’ye yaptırabileceksiniz!

Lazer ameliyatı ile ilgili detaylara aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilir ve formu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Form:http://www.dunyagoz.com

Kampanyamızdan faydalanabilmek için Anadolu Sigorta müşterisi olduğunuzu belirtmeniz yeterlidir. Dünya Göz Hastanesi’ne www.dunyagoz.com/tr adresinden ya da 444 44 69 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve mutluluk dolu günler dileriz.

(*) Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.(**)Kampanyamız 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.

(***)Paket kapsamında sunulan tüm hizmetlerin sorumluluğu Dünya Göz Hastanesine aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.”

Kapat