Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Mercedes Benz Yetkili Servisi Batı Oto ile yaptığımız özel anlaşma ile yürürlükte herhangi bir bireysel poliçesi olan müşterilerimiz, Mercedes Benz yetkili servisi Batı Oto’nun sunduğu aşağıdaki özel hizmet paketinden faydalanabilmektedir.

Mercedes-Benz otomobil veya hafif ticari araç ( Vito, Viano, X-Class ) sahiplerine özel paket kapsamı:

  • Mekanik bakım-onarımlarda işçilikte %15 indirim
  • Mekanik bakım-onarımlarda parçada %10 indirim
  • Ücretsiz yedek araç desteği (Mercedes Benz yetkili servisi Batı Oto yedek araç stok durumuna göre)
  • 6 ay süreyle ücretsiz lastik oteli hizmeti
  • Bir sonraki mekanik bakım-onarımı için 250.-TL indirim çeki ( 1.750.-TL + KDV üzeri işlemlerde geçerlidir )
  • Ücretsiz adrese vale hizmeti (Müşteri talep ve yazılı iznine tabidir, bu hizmet sırasında olası kaza ve riskler için müşteri kasko ve trafik poliçelerinin kullanımına müsaade eder)

Kampanyadan faydalanabilmek için yürürlükte en az bir bireysel poliçesi bulunan sigortalılarımızın, poliçesini Mercedes Benz yetkili servisi Batı Oto’ya ibraz etmesi yeterlidir. Kozyatağı Mercedes Benz yetkili servisi Batı Oto’ya 0(216) 573 93 93 numaralı telefondan ulaşılabilir.

* Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

**Paket kapsamında sunulan tüm hizmetlerin sorumluluğu Mercedes Benz yetkili servisi Batı Oto’ya aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

***Kampanyamız 30.06.2019 tarihine kadar geçerlidir.

****Bu indirim başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi