Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Zipcar ile yaptığımız özel anlaşma ile yürürlükte poliçesi olan müşterilerimiz Zipcar’da ilk yıla özel üyelik ücreti ödemeksizin saatlik ve günlük araç kiralama ayrıcalığına sahip olmaktadırlar. İlk 2 saat için ücretsiz araç kullanımı da hediyedir. Üstelik ücretsiz üyelik avantajı sayesinde, yurtdışına çıktıklarında Amerika, Kanada, İspanya, Fransa ve İngiltere’de de Zipcar üzerinden araç rezervasyonu yapabilirler

Kampanyadan faydalanabilmek için yürürlükte en az bir poliçesi bulunan sigortalılarımız http://uyeler.zipcar.com.tr/anadolusigorta linkine tıklayarak üyelik başvurusunu oluşturabilir. Ödeme bilgileri kısmında yer alan “Kampanya Kodu” kısmına “anadolusigorta18” kupon kodunu yazarak ilk yıla özel ücretsiz üyelik + 2 saat ücretsiz araç kullanım hediyesini alabilir.

Bu indirim başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

* Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
** Sunulan hizmetlerin tüm sorumluluğu Zipcar’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.
*** Kampanyamız 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
**** Zipcar Türkiye’de İstanbul ili içerisinde, yurtdışında ise Amerika, Kanada, İspanya, Fransa, İngiltere’de hizmet vermektedir. İlk 2 saat için ücretsiz araç kullanımı yalnızca Türkiye için geçerlidir. Zipcar ücretsiz üyelik hakkı ilk yıla özeldir.

Kapat