Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Gelişiyoruz

Performansları ve motivasyonları yüksek başarılı profesyonellerimizi yetkinlik gelişimi anlamında destekliyor, projeler üreterek gelişiyoruz.

Gelişim merkezi; yönetsel ve ileri seviye uzmanlık kademeleri adaylarının, yükselme veya yatay geçişlerine 1 yıl kala dahil oldukları bir kariyer uygulamamızdır. Çalışanlarımızın gelişim alanları ve güçlü yönlerini belirlemek üzere öncelikle bir günlük değerlendirme merkezi uygulaması gerçekleştiriyoruz. Sonrasında, her bir çalışana özel bir yıl boyunca takip edilecek kişisel gelişim programını, çalışan ve yöneticisinin de katılımıyla hazırlıyoruz.

Amacımızı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini proje çalışmaları, rol model görüşmeleri, kariyer koçlukları ve yetkinlik gelişim materyalleri ile destekleyerek ideal yönetici profiline taşıyarak her kademede çalışan verimliliği ve memnuniyetini sağlamak şeklinde özetleyebiliriz.


AS GO

Gelişim Merkezi Uygulama sürecinde yüksek performansını veya sahip olduğu potansiyeli ortaya koyan çalışanlarımızı ödüllendirmek, onlara eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunmak amacıyla hayata geçirdik.

Limitsiz gelişim deneyimi yaşatacak ve öğrenme sürecimizi daimi kılacak "AS GO"da çalışanlarımızı:

  • Liderlik Gelişim Programları (Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde Liderlik Eğitimleri)
  • Profesyonel Mentorluk-Koçluk İmkanı (Farklı sektörlerde faaliyet gösteren Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı ve Direktörlerin mentorluğu/koçluğu eşliğinde kariyer danışmanlığı imkanı)
  • Özelleştirilmiş Eğitim Programları (Alana yönelik mesleki ve teknik eğitimler)
  • Çeşitli Kültür-Sanat Aktiviteleri, Etkinlikler, Seminerler ve Workshoplar (Farklı sektör ve trendleri takip etme, iş dünyası duayenleri ile bir araya gelme ve farklı kültür ve sanat aktivitelerini deneyimleme imkanı) bekliyor
© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi