Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta hasar anında siz değerli sigortalımız ve acentelerimize özel çözümler sunmak adına özelleşmiş hasar onarımı noktaları sunmaktadır.

FAR ONARIMI

Far onarım süreci binek ve hafif ticari gruptaki araçlarınızın far kırılması nedeni ile hasarlandığı durumlarda, farınızın Anadolu Sigorta tarafından garanti altına alınmış anlaşmalı far onarım noktalarında onarımını mümkün kılar.

Randevu oluşturulan tarih ve saatte bu noktalarda hasar tespiti gerçekleştirilir ve onarılabileceği öngörülen farın hasarlı parçaları hasarsız kısımlarından ayrılır ve tamiri/değişimi yapılır. Özel yöntem ve malzemelerle parçalar tekrar birleştirilir, akabinde sızdırmazlık testine tabii tutulur. Tüm testlerden başarıyla geçen onarılmış fara yüzey temizlemesi uygulanır.

Ayrıca bir serviste onarımı devam eden araçlar için hasarlı farın motorlu kurye vasıtasıyla tamir servisinden alınması ve onarım sonucunda yine motorlu kurye ile ilgili aracın bulunduğu tamir servisine onarılmış farın teslimatının yapılması da mümkündür. Bu sayede parça değişimine gidilmeksizin çok daha düşük bir maliyetle, düşük Tramer hasar kaydı ile, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile onarım sağlanacak, aracınızdaki değer kayıpları asgari seviyeye indirilecektir.

RANDEVU AL

Özel Onarım Teknikleri

YAN AYNA ONARIMI

Yan ayna onarımı süreci binek ve hafif ticari gruptaki araçlarınızın yan ayna kırılması nedeni ile hasarlandığı durumlarda, aynanızın Anadolu Sigorta tarafından garanti altına alınmış anlaşmalı ayna onarım noktalarında onarımını mümkün kılar.

Onarılabileceği öngörülen aynanın hasarlı parçaları sökülerek değişimi/onarımı sağlanır. Ayna kapağının boyanması gerekiyor ise boyanır ve kurumaya alınır. Onarımı gerçekleştirilen elektrikli ayna mekanik testine ve gerekli donanımlara sahipse ısıtma vb. diğer donanım testlerine tabii tutulur. Testlerden başarıyla geçen onarılmış aynaya yüzey temizleme işlemi uygulanır ve montajı gerçekleştirilir.

RANDEVU AL

Özel Onarım Teknikleri

JANT ONARIMI

Jant hasarlarının %90’ı parça değişimi yerine çok daha uygun maliyetlerle ve kalite ve güvenlikten ödün vermeksizin onarılabilmektedir.Jantınız toplam 2 saat gibi bir süre sonunda aşağıdaki işlemlerden geçerek ilk günkü dayanıklılık ve yapısına yeniden kavuşur.

Üstelik bu hizmeti Anadolu Sigorta’nın uzman ekiplerinden almak için aracınızın onarım gördüğü servisten mobil teslimat seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede parça değişimine gidilmeksizin çok daha düşük bir maliyetle, düşük Tramer hasar kaydı ile, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile onarım sağlanacak, aracınızdaki değer kayıpları asgari seviyeye indirilecektir.

RANDEVU AL

Özel Onarım Teknikleri

SES VE GÖRÜNTÜ DONANIMI

Aracınızın hasar gören veya çalınan ses ve görüntü sistemi ekipmanını sayısız alternatiflerle birlikte değerlendirerek konusunda uzman anlaşmalı servislerimizden temin edebilirsiniz.

Aradığınız ürün ve belki ek fonksiyonlar çerçevesinde size hitap eden stoğu sorgulamak için ve bizlerden talepte bulunmanız yeterli.

RANDEVU AL

Özel Onarım Teknikleri

ELEKTRONİK SİSTEMLER

Aracınızdaki elektronik hasarlar veya bu sistemlere sirayet eden zararları tüm tesisatı, donanımı değiştirmeksizin gidermenin yollarını öğrenmek ve alternatifleri kıyaslayarak zararın boyutunu inanamayacağınız seviyelere düşürmek için uzman ekiplerimizle irtibata geçmeniz yeterli.

Anadolu Sigorta tarafından yetkilendirilmiş anlaşmalı elektronik konusunda uzman servislerce hasarın niteliği tespit edilerek en uygun onarım biçim seçilir ve teklifler sizlerin değerlendirmelerine sunulur. Bu sayede parça değişimine gidilmeksizin çok daha düşük bir maliyetle, düşük Tramer hasar kaydı ile, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile onarım sağlanacak, aracınızdaki değer kayıpları asgari seviyeye indirilecektir.

RANDEVU AL

Özel Onarım Teknikleri
© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi