Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anlaşmalı Sağlık Kurumu

yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

"Bu sayfadaki sorgulamalar sadece bireysel sağlık sigortalılarımız için geçerli olup grup sağlık sigortalılarımızın Sağlığım Cepte uygulamamızı kullanmasını rica ederiz."

Sağlığım Cepte uygulamamızı indirmek için : https://sagligimcepte.app

Anadolu Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.

* Bayındır Hastanesi Söğütözü, Güven Hastanesi, Bayındır Hastanesi İçerenköy, Liv Hospital Ulus, Liv Hospital Vadistanbul ve Hisar Intercontinental Hospital ile sadece KVC, Kardiyoloji ve Onkoloji branşlarında anlaşmamız bulunmaktadır.

* Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi ve Memorial Ataşehilr Hastanesi ile sadece KVC, Kardiyoloji, Onkoloji ve Doku ve Organ Nakli branşlarında anlaşmamız bulunmaktadır.

* Sünnet ile ilgili giderler; Avcılar Anadolu, Ereğli Andolu, Silivri Anadolu Hastaneleri, Bezmialem Üniversitesi Hastaneleri, Medical Park, Okan Üniversitesi Hastanesi, Eskişehir Ümit Hastaneleri, Erdem Sağlık Grubu, İzmir Can Hastanesi, Medilife, Medicana Sağlık Grubu, Kolan Hastanesi, Koru Hastanesi, Göztepe Hastanesi, Emsey Hospital, Ordu Sevgi Hastanesi, Çamlık Hastanesi, Avrasya Hospital, Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa, Büyük Anadolu Hastaneleri, Yüzyıl Hastanesi, Yüzyıl Pendik Hastanesi, Central Hospital, Denizli Sağlık Hastanesi ve Liv Hospital grubuna bağlı hastaneler dışında yer alan tüm anlaşmalı (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası) kurumlarımızda karşılanmaktadır.

Robotik Cerrahi, anlaşmalı hastanelerde ve anlaşmalı ameliyatlarda geçerlidir. Kapsam hakkında detaylı bilgi için öncelikle ilgili kurumlarda başvuru ve ön onay süreci işletilmelidir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi