Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Sayın İlgili,

Anadolu Sigorta Boyasız Göçük Onarım Merkezleri İstanbul’da Bakırköy ve Şerifali mevkilerinde iki noktada hizmet vermeye başlamıştır. İlk olarak 2017 yılı Temmuz döneminde İstanbul’da meydana gelen dolu hasarında hizmet vermeye başlayan bu merkezlerde 3000’e yakın aracın hasarı üstün başarıyla, parça değişimine gerek olmaksızın ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanarak giderilmiştir.

Anadolu Sigorta’nın müşterilerine özel hizmet veren Boyasız Hasar Onarım Merkezleri Bakırköy ve Ümraniye Şerifali’de yer alıyor. Masaj ve vakumlama tekniklerinin kullanıldığı onarım merkezleri; dolu hasarlarının yanı sıra boyasız göçük onarımıyla giderilebilecek park hasarları, cam tamiri ve değişimi ihtiyaçlarına yönelik de hizmet veriyor. Her iki yöntemle onarılamayan hasarlar ise ilgili merkezlere yakın konumda bulunan Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine yönlendiriliyor. Onarım merkezlerinde ihtiyaç ve talep halinde poliçe teminatları kapsamında ikame araç da temin edilebiliyor.

  • Kaportadaki ezik ve göçüklerin onarımı,
  • Dolu hasarları onarımı,
  • Döşeme hasarları onarımı,
  • Araçların kaplamaları ve boyalarının düzeltme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili merkezler Aralık 2018 döneminden itibaren dolu hasarlarının yanı sıra boyasız göçük onarımı ile giderilebilecek park hasarları ile cam tamir ve değişimi ihtiyaçlarına yönelik olarak da siz değerli acente / sigortalılarımıza hizmet verecek şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Ayrıca her iki yöntemle onarılamayan hasarların ilgili merkezlere yakın konumda bulunan anlaşmalı servislerimizde Anadolu Sigorta hizmet seviyesinde onarımı sağlanacaktır. Merkezlerde ihtiyaç ve talep halinde ikame araç temin edilecektir. Ayrıca bu merkezler herhangi bir doğal afet durumunda Anadolu Sigorta müşterilerine özel olarak hızlı hizmet verilebilmesini de garanti altına alacaktır.

Boyasız göçük onarımı sayesinde sigortalılarımız aşağıdaki avantajlara sahip olacaktır.

  • i. Hızlı onarım ve kısa sürede sonuçlanan tazmin süreci,
  • ii. Parça değişimi yerine onarım neticesinde aracın orijinalliğinin korunması,
  • iii. Düşük hasar kaydı,
  • iv. Aracın ikinci el değerinin korunması,
  • v. Anadolu Sigorta onarım garantisi,
  • vi. Yerinde ikame araç

Merkezlerimizde yer alan alanında uzman ve dünya standartlarında onarım tekniklerine hakim alt yüklenicilerimiz hakkında daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bakırköy Merkezi Adres: Aksu Cad. Yenimahalle No:119 Bakırköy / İSTANBUL

Bakırköy Merkez Alt Yükleniciler

Boyasız Göçük Onarımı: AOK Kaporta ve Oto Turizm Petrol Tic. Ltd. Şti.

Cam: Uğurlu Oto Camsan Tic. A.Ş.

Şerifali Merkezi Adres: Şerifali Mah. Barbaros Caddesi No:58/A Ümraniye /İSTANBUL

Şerifali Merkez Alt Yükleniciler

Boyasız Göçük Onarımı: Auto Kaynak Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Cam: Uğurlu Oto Camsan Tic. A.Ş.

Merkezlerimizden randevu alabilmek için ve süreç ile ilgili oluşabilecek tüm soru / talepleriniz ile ilgili olarak 0850 724 0 850 nolu telefondan ve Şirketimizin web sitesinden bizimle temasa geçebilirsiniz.


Saygılarımızla,

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi