Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

M Kasko Sigortası "Genişletilmiş Kasko", benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. M Kasko Sigortası, Mitsubishi marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

Mitsubishi araç sahipleri, M Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar birçok hizmetten yararlanma ayrıcalığına kavuşuyor.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

Mini Onarım Hizmeti:

Küçük ölçekli hasarlar Mini Onarım Hizmeti ile güvence altında. Auto King tarafından sağlanan hizmet ile araçta oluşan küçük çaplı hasarlar sizden herhangi bir ücret talep edilmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın giderilmektedir.

Anadolu Hizmet ve İkame Araç: Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda ilgili markanın yetkili servislerine araçların çekilmesi sağlanacaktır. Kaza neticesinde ikame araç teminatı aşağıdaki alternatifler ile karşılanacaktır.

1 Anadolu Hizmet Hususi Otomobil + İkame Araç 15*48 (Pert Dahil)
2 Anadolu Hizmet Hususi Otomobil + İkame Araç 15*48 (Üst Segment-Pert Dahil)
3 Anadolu Hizmet Hususi Otomobil + İkame Araç 30*48 (Pert Dahil)
4 Anadolu Hizmet Hususi Otomobil + İkame Araç 30*48 (Üst Segment-Pert Dahil)

Kullanım şekli Kamyonet Panel/Glass Van olan, yolcu ve yük taşıyan hafif ticari araçlar, otomobil grubu olarak değerlendirilmektedir.

Kullanım şekli Kamyonet Açık/Tente Monte Kasa olan ve hususi amaçlı kullanılan araçlar için ikame araç teminatı Anadolu Hizmet Hafif Ticari Araç 7/48 seçeneğiyle verilmektedir.

Diğer kamyonet grubu araçlar Anadolu Hizmet Ağır Ticari Araç kapsamında değerlendirilmektedir.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi