Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anlaşmalı Servis Başvuru Formu

Aşağıda yer alan “Anlaşmalı Servis Başvuru Formu” doldurularak “Başvuru Yap” kısmından formun yüklenmesi halinde talebiniz değerlendirilmeye alınacaktır.

Not: Anlaşmalı servis başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için servis alanında kaporta, boya, elektrik, mekanik işlemlerini gerçekleştirilecek teknik donanım yapısının bulunması gerekmektedir. Aksi taktirde talebiniz doğrudan olumsuz olarak değerlendirilecektir.

Başvurunuz şirketimize ulaştıktan sonra, kişisel bilgileriniz ve başvurunuz talep ve şikayet sistemimizde kayıt altına alınacaktır. Size de talep veya şikayetinizin şirketimize ulaştığına dair bilgilendirme SMS veya e-postası gönderilecektir. Kaydınız ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza varsa ek bilgi talebi için dönüş yapılacak, ek bilgi talebi ihtiyacı yok ise sonuç bildirimi SMS veya e-posta ile iletilecektir. Bildiriminize ilişkin çözüm önerisi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirmeye https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yasal-bilgilendirme/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

ANLAŞMALI SERVİS BAŞVURU FORMU

BAŞVURU YAP

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi