Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

OTOVINN, Türkiye genelinde bulunan 800 noktasında kurumsal ve bireysel kullanıcılarının araçlarına temizlik, hijyen, bakım ve koruma hizmetlerini, nakit ödemeden, anlaşmalı olduğu noktalarda tablet ve pos cihazları üzerinden sunan bir akıllı yönetim sistemidir. Yeni kampanyamız ile müşterilerimiz OTOVINN noktalarında araçlarına bakım yaptırırken evlerini de güvenceye alabilir.

OTOVINN'a üye işyerlerinden indirim kodu alarak şirketimize ve satış kanallarımıza başvuran OTOVINN müşterileri adına düzenlenecek Konut Paket Sigortası poliçelerinde 31.12.2018 tarihine kadar %40 oranında indirim uyguluyoruz.

19.11.2018 itibariyle başlayan kampanyamızın şartları aşağıda yer almaktadır.

  • Kampanyadan faydalanmak isteyen sigortalılarımızın OTOVINN'a üye işyerlerinden aldıkları kampanya kodunu iletmeleri ile indirim tanımlaması yapılabilecektir. Kampanya kodu olmadan söz konusu tanımlama yapılamayacaktır.
  • Kampanyamız sadece 722 kodlu Konut Paket Sigortası ürünlerimiz için geçerlidir.
  • Kampanya indirimi, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Sunulan hizmetlerin tüm sorumluluğu OTOVINN'a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.
Kapat