Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Hizmet – İşyeri

Ani ve beklenmedik bir kaza ya da olay sonucu sigortalı işyerinin su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kapı ve camlarında ortaya çıkabilecek hasarlar ve bunun dışında çok çeşitli konularda, günde 24 saat, haftanın 7 günü boyunca sizlere sunulan çağdaş bir "acil ve ek hizmetler" paketidir.

Kimler Yararlanabilir?

Anadolu Sigorta’dan “Anadolu Hizmet İşyeri” teminatı içeren İşyeri Paket Poliçesi, KOBİ Paket Poliçesi ve Akaryakıt Servis İstasyonları Poliçesi sahibi olan tüm sigortalılarımız bu hizmetlerden yararlanabilir.

Teminatlar ve Teminat Limitleri
ANADOLU HİZMET İŞYERİ TEMİNAT LİMİTLERİ
Tesisat İşleri 500 TL / Yılda 3 kez
Elektrik İşleri 250 TL / Yılda 3 kez
Anahtar İşleri 250 TL / Yılda 3 kez
İşyerinde Kalan Kişinin Kurtarılması 750 TL
Cam İşleri 1.500 TL / Yılda 3 kez
Doktor veya Ambulans Gönderilmesi 250 TL / Yılda 3 kez
Güvenlik Hizmeti Maks. 2 Gün
İşyerinde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması Coğrafi kapsama bakılmaksızın sınırsız
Vefat Halinde Cenaze Nakli Coğrafi kapsama bakılmaksızın sınırsız
Profesyonel işyeri hizmetleri organizasyonu Bağlantı
Bilgi ve organizasyon servisi Bağlantı

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri, kapsamlı bir sağlık hizmeti olarak sunulmaktadır. Bu hizmet kapsamında; kara ambulansına ilave olarak hava ve deniz ambulansı sağlanmaktadır. Ambulans sadece sağlık kuruluşlarına sevk eden bir araç olmayıp, devamlı hizmet (tam gün) vermek üzere, yoğun bakım donanımlı, en gelişmiş haberleşme teknolojisi ile donatılmış ve gereken durumlarda acil müdahale yapabilecek hekim, anestezi teknisyeninden oluşan bir ekip bulundurmaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

Anadolu Sigorta’dan “Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri” teminatı içeren İşyeri Paket Poliçesi veya KOBİ Paket Poliçesi sahibi olan tüm sigortalılarımız bu hizmetlerden yararlanabilir.

*Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri kapsamında verilen hizmetler Akaryakıt Servis İstasyonları kapsamında sağlanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için işyerinize ait teklif/poliçelerinize veya aşağıdaki butondan ulaşabileceğiniz poliçenize ait kitapçığa göz atabilirsiniz.

KOBİ ve Sektörel Paket Kitapçığı

İşyeri Paket Kitapçığı
© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi