Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Acentelik Başvuru Formu

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu çerçevesinde yürürlüğe giren Sigorta Acenteleri Yönetmeliği gereği, sigorta acenteliği faaliyetinde bulunulması için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigortacılık Müdürlüğü nezdinde tutulan Levha’ya kayıt işlemi yapılması gerekmektedir.

http://www.tobb.org.tr/SigortacilikMudurlugu/SigortaAcenteleri/Sayfalar/Acente-Levha-Kayit.php web sitesinden konu hakkında gerekli bilgilere ulaşması ve levha kayıt ön başvurusunun gerçekleştrilmesi mümkündür.

“Başvuruda Bulun” alanındaki bilgileri doldurarak Şirketimize acentelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz şirketimize ulaştıktan sonra, kişisel bilgileriniz ve başvurunuz talep ve şikayet sistemimizde kayıt altına alınacaktır. Size de talep veya şikayetinizin şirketimize ulaştığına dair bilgilendirme SMS veya e-postası gönderilecektir. Kaydınız ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza varsa ek bilgi talebi için dönüş yapılacak, ek bilgi talebi ihtiyacı yok ise sonuç bildirimi SMS veya e-posta ile iletilecektir. Bildiriminize ilişkin çözüm önerisi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirmeye https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/yasal-bilgilendirme/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

Gerçek kişiler için başvuru formu

Tüzel kişiler için başvuru formu

Başvuruda Bulun


© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi