Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigortalılar, Sigortam Cepte uygulaması ile güncel poliçe ve ödeme bilgilerine ulaşabilir, Anadolu Hizmet uygulamalarını talep edebilir, hasar dosyaları hakkında güncel bilgi alabilir ve acil durumlarda ambulans çağırabilir

Artık Sigortam Cepte üzerinden tüm poliçelerinizin ödeme planını görüntüleyebilir, konut, DASK, trafik ve kasko poliçelerine ilişkin prim ödemelerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko ve konut poliçelerinde farklı asistans hizmetlerinden faydalanma ve poliçeler için hasar ihbarında bulunma imkanının yer aldığı Sigortam Cepte, sigortalılara, poliçelerinin pdf’lerini alma, poliçe özet, ödeme planı ve ödeme detay bilgilerini görüntüleme kolaylıklarını da sunuyor.

Kasko poliçelerine sahip müşteriler, mobil uygulama üzerinden; çekici ve ikame araç asistans hizmetlerinden, hizmet almak istedikleri konumu haritadan seçerek yararlanabiliyor. Ek olarak mini onarım ve araç muayene işlemleri için tedarikçi firmalarımızdan randevu da Sigortam Cepte üzerinden alınabiliyor.

Konut poliçesi sahibi sigortalılar ise; çilingir hizmeti, su tesisatı, elektrik tesisatı, cam kırılması ve mini onarım hizmetlerine Sigortam Cepte aracılığı ile ulaşabiliyorlar.

Tüm bu kolaylıkların yanında Sigortam Cepte’nin en çok göze çarpan özelliklerinden biri hasar işlemlerinde ‘’Turbo Jet’’ hasar ödeme kolaylığı. Hasar işlemleri sırasında faturanın yüklenmesinden sonra hasar belirli şartları sağlıyor ise Anadolu Sigorta, anında, hasar tutarının müşterinin hesabına gönderilmesini sağlıyor.

Uygulama üzerinden hasar dosyası ihbar alma imkanı sunulurken, aracın markasına özel ve konumuna en yakın anlaşmalı servisler de önerilebiliyor. Sigortalının farklı bir servise gitmek istemesi durumunda ise, aracını il/ilçe seçimi yaparak istediği anlaşmalı servise yönlendirmesi mümkün.

IOS ve Android telefonlara uyumlu Sigortam Cepte uygulamasını hemen telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sigortam Cepte uygulamamızı ücretsiz indirmek için;

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi