Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Türkiye’de ilk ve tek olarak sunduğumuz Parametrik Salgın Hastalıklar sigortası ile işletmeniz, yeni bir pandemi riskine karşı da Anadolu Sigorta güvencesi altında!

Sektörde bir ilke daha imza attığımız Parametrik Salgın Hastalıklar Sigortası ürünümüz ile sadece aşağıdaki iki koşulun gerçekleşmesi durumunda 250 bin TL tazminat ödemesini anında ve başka hiçbir belge gerekmeden yaparak, küçük ve orta ölçekli işletmelere salgınlara karşı finansal koruma sağlıyoruz.

  • İlk kez ortaya çıkacak bir salgın hastalık nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından hastalığın etkilediği Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafi bölgede “pandemi” veya “Uluslararası Halk Sağlığı Acil Durumu-UHSAD” ilan edilmesi
  • Bu salgın ile bağlantılı olarak Türkiye’de Dünya Sağlık Örgütü tarafından raporlanmış can kaybının 2.500’ü aşması

Covid-19, SARS-CoV-2 veya bu virüsün herhangi bir mutasyonu hariç olmak üzere, yeni bir salgın hastalık riskine karşı işletmenizi ve bütçenizi Parametrik Salgın Hastalıklar Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Olası yeni bir salgından özellikle etkilenmesi muhtemel turizm, AVM, ulaştırma, nakliyat ve üretim sektörleri başta olmak üzere pek çok sektöre özel teminatlar sağlayan ürünlerimiz için satış kanallarımıza başvurun, işletmeniz için tam güvenceye sahip olun!

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi