Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Ekonomik ve sosyal hayata değer katan kadın girişimcilerimiz adına düzenlenecek Gülümseten Paket Ferdi Kaza poliçelerinde %10 oranında indirim uyguladığımız kampanyamız başlamıştır.

Kampanyamızın koşulları aşağıda yer almaktadır.

• Kampanyamız 30.09.2020 tarihine kadar düzenlenecek Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası poliçelerinde geçerlidir.

•İndirimden yararlanabilecek olan Türkiye İş Bankası kadın girişimci portföyündeki müşterilerimiz, İşCep Kampanyalar alanından veya Türkiye İş Bankası İnternet Şube üzerinden kampanya sayfamıza tıklayarak indirim kodlarını alabileceklerdir.

• Sigortam Cepte uygulamamız veya web sitemiz üzerinden Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası teklifi alma aşamasında ‘Gülümseten Kampanya’ seçilerek, indirim kodunun alana girilmesi ile %10 indirimli poliçe satın alınabilecektir.

• İndirim kodu tek kullanımlıktır.

Kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar olabilmek için Pazarlama ve İletişim İzninizi, online bireysel şubemizin https://online.anadolusigorta.com.tr/bireysel/ ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “Ayarlar” menüsü üzerinden verebilirsiniz.

• Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi