Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Evde Kal İndirimlerimiz Şimdi Boyner Hediye Çeki Kazandırıyor

Sosyal mesafenin önem kazandığı bu dönemde Evde Kal İndirimlerimiz ile dijital platformlarımızda düzenlenen poliçelerde indirim uygulamamız devam etmektedir.

Evde Kal indirimlerimize ek olarak, dijital platformlarımız üzerinden düzenlenecek poliçelerde boyner.com.tr’de geçerli hediye çeki sunulacaktır.

1 Mayıs – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olan Boyner Hediye Çeki kampanyamızın koşulları aşağıda yer almaktadır.

* Kampanyamız, şirketimizden düzenlenecek Genişletilmiş Birleşik Kasko Sigortası, Bireysel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Yeni Nesil Konut Sigortası ürünlerimize ait poliçeler için geçerlidir.

* Kampanyamız hem yeni poliçelerde hem de yenileme poliçelerinde geçerlidir.

* Müşterilerimiz poliçelerini dijital platformlarımızdan satın aldıkları takdirde hediye çeki hakkına sahip olacaktır.

* Kampanyamız kapsamında düzenlenecek,

* Genişletilmiş Birleşik Kasko Sigortası veya Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinde 2 adet 50.-TL değerinde Boyner hediye çeki ile toplamda 100.-TL;

* Yeni Nesil Konut Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinde ise 1 adet 50.-TL değerinde Boyner hediye çeki ile toplamda 50.-TL değerinde hediye çeki sunulacaktır.

* Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize poliçe satın alma aşamasında hediye çekine hak kazandığına ilişkin bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir

* Hediye çeklerine ait kodlar, poliçe başlangıç tarihinden 30 gün sonra (poliçenin iptal edilmemiş olması şartıyla) sigorta ettirene SMS ile iletilecektir.

* Kodlar 16 haneli numerik kod ve QR kod linki ile dijital olarak gönderilecektir.

* Kampanyamız kapsamında hediye çeklerinin iletilebilmesi için müşterilerimizin iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesine ek olarak İletişim İzinlerinin bulunması gerekmektedir.

* Kampanyamızdan her bir poliçe başına sadece 1 kez faydalanılabilecektir. Poliçe kapsamında yer alan kişi veya sigortalı sayısı hediye edilecek çek adedini ve/veya değerini etkilemeyecektir.

* İndirim kodunu kullanmak için; www.boyner.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde, 16 haneli numerik kodun Gift Card alanına girilmesi veya Boyner/YKM mağazalarından yapılacak alışverişlerde kasada QR kodun gösterilmesi yeterlidir.

* Her bir hediye çeki kapsamında verilen bakiye, farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilecektir. Hediye çeki bakiyesi üzerinde yapılan harcamalar için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilecektir. Hediye çeki tek kullanımlıktır. Boyner Outlet ve YKM Outlet mağazalarında geçerli değildir.

* Hediye çeki kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.

** Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

**Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

**Kampanya kapsamında BOYNER tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu BOYNER’e aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

**Veri işleme/İletişim İzni, online bireysel şubemizin (https://online.anadolusigorta.com.tr/bireysel/) ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “Ayarlar” menüsü üzerinden verilebilmektedir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi