Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Hekimlerimize küçük bir teşekkür hediyesi!

Eylül ayında Anadolu Sigorta'dan ilk kez Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası yaptıran hekim müşterilerimize 100 TL Trendyol Cüzdan hediye çeki kazanma fırsatı sunuyoruz.

Kampanya Koşulları:

  • 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında bireysel müşterilerimiz adına düzenlenecek yeni Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası poliçeleri için geçerlidir. Yenileme poliçelerinde geçerli değildir.
  • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin 100 TL değerinde Trendyol Cüzdan hediye çeki kodu, poliçenin iptal edilmemiş olması koşuluyla, şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarına 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.
  • Hediye çeklerinin SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin "Pazarlama ve İletişim İzni" bulunması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizin ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın "Profil" bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın "İzinler" menüsü üzerinden verilebilmektedir.
  • Gönderim tarihinde Pazarlama ve İletişim İzni bulunmayan müşterilerimize hediye çekleri SMS ile iletilememektedir. Gönderim tarihinden sonra Pazarlama ve İletişim İzni verilmesi durumunda hediye çeki temini mümkün olmamaktadır.
  • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabilecektir.
  • Trendyol Cüzdan'a tanımlanacak hediye çeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir. Trendyol Cüzdan indirim kodları 23.02.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.

*Anadolu Sigorta ve Trendyol süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

*Kampanya kapsamında Trendyol tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Trendyol'a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi