Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Evcil hayvanlarınızı güvence altına alan Patim Güvende Sigortası’nı Pati Plus Teminatı ile yaptırın, Trendyol Cüzdan’da geçerli 50 TL hediyesi çeki sizin olsun.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyamız 1 Temmuz – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenecek Patim Güvende poliçeleri için geçerlidir.
  • Pati Plus Teminatı eklenmiş olan poliçelerde geçerlidir, Pati Plus Teminatı bulunmayan poliçeler için geçerli değildir.
  • Müşterilerimiz, poliçelerini satın aldıktan 30 gün sonra poliçenin iptal edilmemiş olması koşulu ile Trendyol Cüzdan hesabına yüklenebilen 50 TL değerinde hediye çeki hakkına sahip olacaktır.
  • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin hediye çeki kodu şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarına Ağustos ayı içerisinde SMS ile iletilecektir.
  • Hediye çeklerinin SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin "Pazarlama ve İletişim İzni" bulunması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizin ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın "Profil" bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın "İzinler" menüsü üzerinden verilebilmektedir.
  • Trendyol Cüzdan'a tanımlanacak hediye çeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir. Trendyol Cüzdan hediye çekleri 23.02.2022 tarihine kadar geçerlidir.

* Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

* Anadolu Sigorta ve Trendyol süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

* Kampanya kapsamında Trendyol tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Trendyol'a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi