Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Yıl sonuna kadar, Anadolu Sigorta’dan yeni bir Birleşik Kasko ya da Elektrikli Araç Kasko Sigortası yaptırın, 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatını yakalayın!

Kampanya Koşulları:

 • Hediye çeki kampanyamız, poliçe düzenleme tarihi 15.11.2021-31.12.2021 tarihleri arasında olan poliçeler için geçerlidir.
 • Bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı hususi otomobil veya kamyonet panel/glass van olan araçları için düzenlenecek yeni Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
 • Şirketimizden devam eden kasko poliçesi bulunan müşterilerimiz için geçerli değildir, Anadolu Sigorta’dan düzenlenecek yeni poliçelerde geçerlidir.
 • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Herhangi bir kampanya/kurum/meslek indirimi veya özel indirim uygulanan poliçeler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında Trendyol Cüzdan veya Boyner hediye çeklerinden herhangi biri sunulacaktır, hediye çeki seçimi veya değişikliği mümkün olmamaktadır.
 • Müşterilerimiz kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilecektir.
 • Hediye çekleri 2 adet 50 TL olmak üzere toplam 100 TL ya da 1 adet 100 TL olarak iletilecektir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin 100 TL değerinde hediye çeki kodu, poliçenin iptal edilmemiş olması koşuluyla, şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarına 13-17 Aralık 2021 ve 10-14 Ocak 2022 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.
 • 15–30 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamındaki poliçeler için hediye çekleri 13-17 Aralık 2021 tarihleri arasında; 1–31 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamındaki poliçeler için hediye çekleri 10-14 Ocak 2022 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.
 • Hediye çeklerinin SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin "Pazarlama ve İletişim İzni" bulunması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizin ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “İzinler” menüsü üzerinden verilebilmektedir.
 • Gönderim tarihinde Pazarlama ve İletişim İzni bulunmayan müşterilerimize hediye çekleri SMS ile iletilememektedir. Gönderim tarihinden sonra Pazarlama ve İletişim İzni verilmesi durumunda hediye çeki temini mümkün olmamaktadır.
 • Trendyol Cüzdan hediye çekleri 23.02.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Trendyol Cüzdan’a tanımlanacak hediye çeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.
 • Boyner hediye çekleri 31.12.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Hediye çeki kodları 16 haneli numerik kod ve QR kod linki olarak gönderilecektir. Hediye çeklerini kullanmak için; www.boyner.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde, 16 haneli numerik kodun Gift Card alanına girilmesi veya Boyner/YKM mağazalarından yapılacak alışverişlerde kasada QR kodun gösterilmesi yeterlidir. Her bir hediye çeki kapsamında verilen bakiye, farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Hediye çeki bakiyesi üzerinde yapılan harcamalar için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Çekler Boyner Outlet ve YKM Outlet mağazalarında geçerli değildir.
 • Hediye çeki kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.

*Anadolu Sigorta, Boyner ve Trendyol süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

*Kampanya kapsamında Boyner ve Trendyol tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Boyner ve Trendyol’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi