Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Anadolu Sigorta olarak sigortalılarımıza özel avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Siz de evinizin elektriğini güneş enerjisinden üreterek tasarruf etmek ve temiz enerji kullanmak istiyorsanız kampanya kodunuz ile Solarçatı’ya başvurun, size özel %4 indirimden yararlanın!

Kampanya Detayları

•Kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta’dan yürürlükte poliçesi olan ve kampanya kodu ile Solarçatı’ya başvuran müşterilerimize, Solarçatı tarafından sağlanacak şebekeye bağlı çatı tipi evsel güneş enerji paneli kurulum paketlerinde KDV hariç fiyatlar üzerinden %4 indirim sunulacaktır.

•Kampanya, İstanbul, İzmir ve Muğla illerindeki konutlar için geçerlidir.

•Evsel güneş enerji paneli kurulum paketleri ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet taleplerinizi aşağıdaki linkteki talep formu aracılığı ile Solarçatı’ya iletebilirsiniz.

•Talep formunda yer alan kampanya kodu alanına “ASGÜNEŞENERJİ” olarak belirlenen kampanya kodunuzu girerek Anadolu Sigortalılara özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

•Kampanya kodu tek kullanımlık olup kampanyadan bir kez faydalanılabilmektedir.

•Kampanya, İstanbul, İzmir ve Muğla illerindeki konutlar için 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.

•Anadolu Sigorta ve Solarçatı süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

Talep Formu İleterek Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız!


Kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar olabilmek için Pazarlama ve İletişim İzninizi, online bireysel şubemizin https://online.anadolusigorta.com.tr/bireysel/ ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “Ayarlar” menüsü üzerinden verebilirsiniz.

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi