Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR
Kapat

Sigortam Cepte Anadolu Sigorta

İNDİR

Siber dünyada çok uygun bir prim ile güvence sağlayan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’nı Eylül ayında satın alan bireysel müşterilerimiz, Trendyol’dan yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Kampanya Koşulları:

  • 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında bireysel müşterilerimiz adına düzenlenecek Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
  • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin 50 TL değerinde Trendyol Cüzdan hediye çeki kodu, poliçenin iptal edilmemiş olması koşuluyla, şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarına 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.
  • Hediye çeklerinin SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin "Pazarlama ve İletişim İzni" bulunması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizin ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “İzinler” menüsü üzerinden verilebilmektedir.
  • Gönderim tarihinde Pazarlama ve İletişim İzni bulunmayan müşterilerimize hediye çekleri SMS ile iletilememektedir. Gönderim tarihinden sonra Pazarlama ve İletişim İzni verilmesi durumunda hediye çeki temini mümkün olmamaktadır.
  • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Kampanyadan 1 kez yararlanılabilecektir.
  • Kampanyamız dijital platformlarımızdan alınacak poliçelerde de geçerlidir.
  • Trendyol Cüzdan’a tanımlanacak hediye çeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir. Trendyol Cüzdan hediye çekleri 23.02.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.

*Anadolu Sigorta ve Trendyol süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar. *Kampanya kapsamında Trendyol tarafınca sunulacak hizmetlerin sorumluluğu Trendyol’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için tıklayınız!

© Copyright 2018 - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi