Duyurular

Yanlış Sigorta Uygulamaları

6 Temmuz 2011 tarih ve 2011/15 sayılı Yanlış Sigorta Uygulamalarına İlişkin Genelge gereğince yapılan yasal uyarı:

Sigortalılarımıza Duyuru

Şirketimizin adını kullanarak sigorta yapmak için kredi kartı bilgilerinizi isteyenlere karşı dikkatli olunuz. Acentelik yetki belgesi ibraz edem...

Zorunlu Trafik Sigortası Prim Bilgilendirme

Satılık /Kiralık Gayrimenkul ve Otomobil

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi mülkiyetinde bulunan ihtiyaç fazlası gayrimenkuller satışa sunulmaktadır. Satılacak gayrimenkul ile...

Kaza Tespit Tutanağı

Yeni Kasko Genel Şartları Kapsamında Ürünlerimizde Değişiklikler

01.04.2013 tarihi itibarıyla yürürlüğe girecek Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları ve poliçe şablonuna ilişkin d...

En Yakın Acente

Acentelerimize ve diğer iş ortaklarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Ayın Ürünü

Sağlık
Sigortası

Özel sağlık sigortası olarak da bilinen bireysel sağlık sigortası, kaza ve hastalık durumlarında oluşacak masrafların karşılanmasına yönelik, kişilere özel olarak hazırlanmış sağlık sigortasıdır.

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Sigorta Yaptırmalıyım?

Sigorta yaptırmak, menfaatlerinizi, malınızı ve sağlığınızı korumanın, bir hasar durumunda da bu değerlere yeniden kavuşmanın en kolay ve hesaplı yollarından birisidir.

Neden Anadolu Sigorta’yı Tercih Etmeliyim?

1925 yılında kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye’nin en köklü ulusal sigorta şirketidir. Anadolu Sigorta müşterilerine, geniş bir deneyimle desteklenmiş, en üst kalitede hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Anadolu Sigorta’ya Nasıl Ulaşabilirim?

Anadolu Sigorta Türkiye çapına yayılmış 5.000’den fazla temas noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bize acentelerimizi ziyaret ederek, 0850 744 0850 no’lu telefondan veya websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Anadolu Sigorta, sigortalılarının ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirdiği ürünleriyle, en üst seviye ve kalitede hizmet sunmaktadır.

Tüm Videolar